Titles you rated
ParasiteRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
OseamRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 0.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
PunchRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5