Titles you rated
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 5.0
A DayRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
RampantRated ★ 2.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 5.0