Titles you rated
- Little Big SoldierRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 4.0
Who Am I?Rated ★ 3.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 4.5
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
Project ARated ★ 4.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Armour of GodRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 2.5
The Karate KidRated ★ 2.0
The Forbidden KingdomRated ★ 2.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Mr. HolmesRated ★ 3.0
Alpha DogRated ★ 3.5
Gangster SquadRated ★ 3.5
Harry BrownRated ★ 3.5- SawRated ★ 5.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
ConfessionRated ★ 3.5