Series
Ratings
21
원피스 1기Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Long Awaited Love StoryRated ★ 3.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Noble, My LoveRated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0