Series
Ratings
198
The Art of SarahRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
TriggerRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.5
CassandraRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Your HonorRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5