Series
Ratings
311- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The IT CrowdRated ★ 4.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
CITY THE ANIMATIONRated ★ 5.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
LazarusRated ★ 4.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Ranking of Kings: The Treasure Chest of CourageRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Dr.STONE SCIENCE FUTURE part 1Rated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 4.5
ZENSHURated ★ 3.5
Invincible Season 3Rated ★ 4.0