Series
Ratings
400
The Gilded Age Season 3Rated ★ 4.5
The Gilded Age Season 2Rated ★ 4.5
The Gilded Age Season 1Rated ★ 4.5
Mythic Quest Season 3Rated ★ 2.5
Mythic Quest Season 2Rated ★ 4.5
Mythic Quest Season 1Rated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
What We Do in the ShadowsRated ★ 5.0
Bob's Burgers Season 3Rated ★ 5.0
Bob's Burgers Season 2Rated ★ 4.5
That '90s Show Season 1Rated ★ 3.0
Bob's Burgers Season 1Rated ★ 4.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 4.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.5
What We Do in the Shadows Season 2Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 4.5
SuccessionRated ★ 4.0
UploadRated ★ 2.0