Series
Ratings
18
Terror in ResonanceRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.5
Long VacationRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.5
Great PretenderRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
DorohedoroRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0