Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Still, Life Goes OnRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.5
Blue Spring RideRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 3.0
HorimiyaRated ★ 1.5
Oshi no KoRated ★ 3.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.0