Series
Ratings
42
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
LIFERated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
LiveRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0