Titles you rated
Dorohedoro Season 1Rated ★ 5.0
Crimson MoonRated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 4.0
Miss KingRated ★ 3.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 8Rated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.5