Movies
Ratings
141
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Inside meRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5