Titles you rated
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5