Series
Ratings
153
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
T・P BON Season 1Rated ★ 3.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Ikebukuro West Gate ParkRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
The Midnight GospelRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.5- Humanoid Monster BemRated ★ 3.0
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 3.5- ItRated ★ 2.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 3.5