Series
Ratings
105
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 4.0
BarakamonRated ★ 4.0
Clannad After StoryRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.5
Serial Experiments LainRated ★ 3.5- RainbowRated ★ 4.0
- The World God Only KnowsRated ★ 2.5
HyoukaRated ★ 4.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 4.5
Vinland SagaRated ★ 4.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Kobato.Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0