Series
Ratings
49
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Goodbye EarthRated ★ 2.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 엄마도 모르는 우리아이의 정서지능Rated ★ 0.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 2.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0