Movies
Ratings
1406
Project Hail MaryRated ★ 4.0
War MachineRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
GreyhoundRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Bring Her BackRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.0
Cape FearRated ★ 3.0
CopycatRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.5