Titles you rated
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Desperate Mr. XRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0