Titles you rated
Meitantei Conan: Highway no DatenshiRated ★ 4.0
Street Kingdom Jibun no Oto wo Narase.Rated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Golden Kamuy: Assault on Abashiri PrisonRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Kyojo RequiemRated ★ 4.0
Hodonaku, OwakaredesuRated ★ 4.0
The Running ManRated ★ 3.5
WarfareRated ★ 4.5
Kyojo ReunionRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
EddingtonRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
A Moon in the OrdinaryRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 4.0
Meets the WorldRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Hero's IslandRated ★ 4.0
Black ShowmanRated ★ 3.5