Titles you rated
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0- K-ON!!Rated ★ 3.5
- K-ON!Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.5