Movies
Ratings
23
Once We Were UsRated ★ 3.0
Us and ThemRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
The FallRated ★ 3.5
DuneRated ★ 0.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
JokerRated ★ 0.5
Your Name.Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 1.5
ElementalRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 0.5
EscapeRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0