Titles you rated
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0