Series
Ratings
53
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5- Soul EaterRated ★ 3.5
- Fighting SpiritRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0