Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
BargainRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 5.0
더 인플루언서Rated ★ 1.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5