Movies
Ratings
70
High School MusicalRated ★ 4.0
2046Rated ★ 5.0
MinariRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Shark TaleRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The Prince and the ShowgirlRated ★ 4.0
How to Marry a MillionaireRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
StokerRated ★ 4.0
Melinda and MelindaRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0