Series
Ratings
40- K-ON!Rated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
The Office Season 8Rated ★ 4.0
The Office Season 7Rated ★ 4.0
The Office Season 9Rated ★ 4.5
The Office Season 6Rated ★ 4.0
The Office Season 4Rated ★ 4.0
The Office Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 3Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 4.0