Series
Ratings
52- The Lost RoomRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 3.0- 원피스 5기Rated ★ 4.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 2.5