Series
Ratings
14
Drinking SoloRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0