Titles you rated
Abbott Elementary Season 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.5
You Are What You Eat: A Twin ExperimentRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.0- Crime Scene Berlin: Nightlife KillerRated ★ 2.5
Disenchantment Season 5Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Shrinking Season 1Rated ★ 4.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0