Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
RanRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 1.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
The BrutalistRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The FounderRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5