Series
Ratings
38
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0