Titles you rated
Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 3.5
SANCTUARYRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0- Haikyu!! OADRated ★ 3.0
Cells at Work! Code BlackRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0- Last Man: The Blind Profiler FAKE/TRUTHRated ★ 3.5
Scandal EveRated ★ 4.0
The Royal FamilyRated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 3.0
Dr. Stone Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 4.0