Movies
Ratings
203
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The Blood of Wolves LEVEL2Rated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
On-Gaku: Our SoundRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Blood of WolvesRated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 3.5
Who Am IRated ★ 3.5
The Girl on the TrainRated ★ 2.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
mon mon mon MONSTERSRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 4.0
KeihoRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0