Series
Ratings
330
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 2.5- はなかっぱ ~豊作、はなかっぱ~Rated ★ 4.0
Cheap Flight!!Rated ★ 3.0
The HabitationRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 3.0
Totto TelevisionRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 3.5
Smart-SanRated ★ 3.5- Rosen MaidenRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
MiraclesRated ★ 3.0- Aim for the Ace!Rated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 3.0
Half Blue SkyRated ★ 2.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.5
The Rose of VersaillesRated ★ 3.5- 大地の子Rated ★ 3.5
RikuohRated ★ 3.0
Final CutRated ★ 2.0
Stepmother and Daughter's BluesRated ★ 3.5