Series
Ratings
60- a Swinging SingleRated ★ 4.0
QuartetRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 5.0
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 5.0
ReignRated ★ 4.0
ReignRated ★ 4.0- Second to Last Love Season 2Rated ★ 5.0
Second to Last LoveRated ★ 5.0
Overprotected KahokoRated ★ 5.0
Clinic on the SeaRated ★ 1.5- ミス・パイロットRated ★ 3.0
- Toto Nee-chanRated ★ 3.5
- うぬぼれ刑事Rated ★ 5.0
- ChurasanRated ★ 5.0
- ChurasanRated ★ 5.0
- ChurasanRated ★ 5.0
- Churasan Season 1Rated ★ 5.0
ReverseRated ★ 4.0
GochisousanRated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 1.0