Series
Ratings
155
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
BootsRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
The Last EmpressRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 2.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 2Rated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Secret InvasionRated ★ 2.0