Movies
Ratings
105
GravityRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.0
InterstellarRated ★ 4.5
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape From ParadiseRated ★ 3.0
A Turtle's Tale: Sammy's AdventuresRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 2.0
Little NicholasRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5