Series
Ratings
229
My GirlRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
SignalRated ★ 0.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.5
- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5