Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
The AmericansRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 4.0