Series
Ratings
55
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
Manhunt: UnabomberRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0