Series
Ratings
51
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 5.0
Platonic Season 1Rated ★ 2.5
The StudioRated ★ 4.5
MurderbotRated ★ 3.0
Black BirdRated ★ 3.0
Your Friends & Neighbors Season 1Rated ★ 2.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Legend of Vox Machina Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 2.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Ted Lasso Season 3Rated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 3.0
TryingRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.5
Scavengers ReignRated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 1.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5