Series
Ratings
88
The Art of SarahRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
The Nokdu FlowerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 1.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
QueenmakerRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0