Series
Ratings
23
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Can We Get Married?Rated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
GhostRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0