Series
Ratings
32
Love Is BlindRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5