Movies
Ratings
427
ParasiteRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
HeatRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.5
The ApartmentRated ★ 5.0
Bleed for ThisRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Borg vs McEnroeRated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.5
City of GodRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
SuburbiconRated ★ 5.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 1.0
What Doesn't Kill YouRated ★ 4.5
Buffalo '66Rated ★ 5.0
RockyRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The GentlemenRated ★ 3.5
MudRated ★ 5.0