Series
Ratings
356
Narcos: MexicoRated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
House of CardsRated ★ 4.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Recruit Season 1Rated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0