Movies
Ratings
150
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The HuntressesRated ★ 0.5
Never Back DownRated ★ 3.0
OblivionRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5
GloveRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 1.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0