Titles you rated
- The Practical Guide to LoveRated ★ 2.5
Just a bit EspersRated ★ 2.5
To My Beloved ThiefRated ★ 4.0
My Dear ExesRated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 4.5
The Judge ReturnsRated ★ 2.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 3.0
Poong, the Joseon PsychiatristRated ★ 3.5
Rookie Historian Goo Hae-RyungRated ★ 4.0
The Last EmpressRated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
The King of Tears, Lee Bang WonRated ★ 4.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.0
My DearestRated ★ 3.5