Series
Ratings
43
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
American PrimevalRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
The TyrantRated ★ 3.5
Fallout Season 1Rated ★ 4.0