Series
Ratings
74
Three DaysRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Late Night RestaurantRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0